Mistrzostwa Polski Shotokan - Toruń (07.11.2015)

Puchar Gór Opawskich - Prudnik (14.11.2015)

Mistrzostwa Łodzi (12.12.2015)

25.10.2015

Mistrzostwa Polski Juniorów WKF Pleszew

Mistrzostwa Polski WKF 2015

Wspaniale sukcesy zanotowali nasi zawodnicy podczas Mistrzostw Polski kadetów, juniorów oraz mlodziezowców w karate WKF, które odbyły sie w Pleszewie 24 pazdziernika. Na starcie stanelo 50 klubów z całej polski, łacznie wystartowało około 400 zawodników. W tej doborowej stawce nasi zawodnicy zdobyli 7 medali (1 złoty, 6 brazowych). Tytuł Mistrzyni Polski dla Darii Grabskiej która zwyciezyła w kategorii juniorek - 53 kg, brazowy medal w kategorii juniorów - 76 kg zdobył Michał Król w tej samej kategorii Kamil Nadrowski uplasował sie na piatym miejscu otarł sie o brazowy medal, brazowy medal w kategorii kadetek - 47 kg zdobyła Karina Urbanska, brazowy medal w kategorii kadetów - 57 kg zdobył Jakub Bykowski, brazowy medal w kategorii kadetów + 70 kg zdobył Stanisław Makowski, brazowy medal w kategorii młodziezowców - 67 kg zdobył Damian Lisowski oraz brazowy medal w kategorii kumite druzynowe kadetek zdobyły Marta Słodkiewicz, Justyna Król oraz Karina Urbanska.

Informacja dla rodziców

W nowym roku szkolnym 2015/2016 opłata składki członkowskiej ulega zmianie na kwote 80 zł, przy dwójce rodzeństwa 140 zł. Opłaty wnosimy do 10 - go każdego m-c. W przypadku opłaty po terminie opłata składki wzrosnie o kwote 10 zł.

SP 199 (Widzew) - treningi rozpoczynamy od 7 wrzesnia - grupa poczatkujaca 17.00

SP 206 (Radogoszcz) - treningi rozpoczynamy od 8 wrzesnia - grupa poczatkujaca 16.00

SP 190 (Górna) - treningi rozpoczynamy od 7 wrzesnia - grupa poczatkujaca 17.00

SP 10 (Sródmiescie) - treningi rozpoczynamy od 8 wrzesnia - grupa poczatkujaca 17.00

Zadbaj o prawidłowy rozwój Twojego dziecka!

Przyjdz do nas i przekonaj się, ile może zyskać Twoja pociecha!

!!! Serdecznie Zapraszamy !!!

29.07.2015

Mistrzostwa Swiata Karate Shotokan

Mistrzostwa Swiata Shotokan 2015

Miło jest nam poinformowac iz zawodniczka naszego klubu Daria Grabska została powołana do szerokiego składu Kadry Narodowej PZK która przygotowuje sie do Mistrzostw Swiata Shotokan. Oficjalny skład reprezentacji zostanie wyloniony po zgrupowaniu kadry. Daria to aktualna Mistrzyni Polski WKF Juniorek oraz Vice Mistrzyni Polski Open Juniorek Shotokan oraz brazowa medalistka Mistrzostw Europy Shotokan /Zurich 2014/.

17.04.2015

Przekaz 1 % na nasz klub

Fundacja Partnerstwo

Goraco zachecam wszystkich rodziców oraz sympatyków klubu do przekazania 1 % na nasz klub. Możesz pomóc !!! Wystarczy, że przekażesz 1% swojego podatku na Klub Karate ,,Champion-Team’’ !!! Wystarczy kilka minut w czasie wypełniania deklaracji podatkowej i 1% Twojego podatku trafi najpierw do FUNDACJI PARTNERSTWO, a potem w 100% w formie darowizny do naszego klubu, zamiast do budżetu państwa!!!

Opis Pita

Bardzo wazne!!!! Numer KRS w rubryce 124 jest numerem Fundacji Partnerstwo za posrednictwem której klub moze pozyskac 1 % podatku, wazne aby w rubryce 126 cel szczególowy wpisac pełna nazwe klubu tj. Klub Karate Champion - Team Łódz, 91-103 Łódz ul. Łanowa 12/60, oraz w rubryce 127 wyrazam zgode w przeciwnym razie 1 % nie zostanie przekazany przez fundacje. Pomózcie naszym zawodnikom sie rozwijac!!!!